Elisha Cuthbert profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Elisha Cuthbert

Elisha Cuthbert fotka, fotečka

profil Elisha Cuthbert

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Elisha Cuthbert. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Elisha Cuthbert? Kolik váží, kolik měří Elisha Cuthbert? Jaké jsou míry Elisha Cuthbert?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Elisha Cuthbert ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Elisha Cuthbert se narodila 1982-11-30. Měří 168 cm. Váží 49 kg.

Křestní jméno:Elisha Ann
Příjmení:Cuthbert
Povolání:herečka
Datum narození:1982-11-30
Výška:168 cm
Hmotnost:49 kg
Web stránka:https://elisha-cuthbert.topmodelky.com
Národnost:Kanadská
Občanství:Kanadské
Filmy:Dancing on the Moon, Nico the Unicorn, Airspeed, Time at the Top, Who Gets the House, Mail to the Chief, Believe, Lucky Girl, Old School, Love Actually, The Girl Next Door.
Místo narození:Calgary, Alberta, Kanada

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Elisha Cuthbert foto a fotky Elisha Cuthbert.

Náš tip: Víte které celebrity byly nejhledanější na internetu v roce 2014? Byly to Jennifer Lawrence, Kim Kardashian a populární extravagantní zpěvačka Lady GaGa.

English version of bio, Elisha Cuthbert biography, profile you can found here


Elisha Cuthbert photo

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Pneumolog

Pneumolog je lékař se specializací v oboru pneumologie. Pneumologie je lékařský obor zabývající se diagnostikováním a léčbou onemocnění plic. V běžné češtině se častěji setkáme s označením plicní lékař.Plicní oddělení v nemocnici obvykle najdeme mezi dalšími odděleními interní...

Karel Kavina

Karel Kavina je známý český botanik, který se narodil v Praze na Smíchově (tehdy ještě Rakousko-Uhersko). Byl nejstarším synem Josefa Kaviny, který byl známým smíchovským čalouníkem. Po studiu na gymnáziu vystudoval Kavina roku 1913 Filosofickou fakultu na Karlově univerzitě.Po...

Sebevrah

Sebevrah je ten, kdo úmyslně způsobí vlastní smrt. Tento čin může být zapříčiněn agresí, zoufalstvím, existenčními potížemi, depresemi, různými poruchami jako schizofrenií, alkoholizmem nebo potížemi s narkotiky a dalšími důvody. Způsoby provedení sebevraždy se mohou lišit podle...

Reklama