Elisha Cuthbert profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Elisha Cuthbert

Elisha Cuthbert photo

profil Elisha Cuthbert

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Elisha Cuthbert. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Elisha Cuthbert? Kolik váží, kolik měří Elisha Cuthbert? Jaké jsou míry Elisha Cuthbert?Ve kterých filmech, seriálech, vystupovala Elisha Cuthbert ? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Elisha Cuthbert se narodila 1982-11-30. Měří 168 cm. Váží 49 kg.

Křestní jméno:Elisha Ann
Příjmení:Cuthbert
Povolání:herečka
Datum narození:1982-11-30
Výška:168 cm
Hmotnost:49 kg
Web stránka:https://elisha-cuthbert.topmodelky.com
Národnost:Kanadská
Občanství:Kanadské
Filmy:Dancing on the Moon, Nico the Unicorn, Airspeed, Time at the Top, Who Gets the House, Mail to the Chief, Believe, Lucky Girl, Old School, Love Actually, The Girl Next Door.
Místo narození:Calgary, Alberta, Kanada

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Elisha Cuthbert foto a fotky Elisha Cuthbert.

Náš tip: Víte které celebrity byly nejhledanější na internetu v roce 2014? Byly to Jennifer Lawrence, Kim Kardashian a populární extravagantní zpěvačka Lady GaGa.

English version of bio, Elisha Cuthbert biography, profile you can found here


Elisha Cuthbert obrázek, fotka

Několik fórů na závěr. Vtip Omáčka: Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Blogger

Slovem blogger nazýváme člověka, který provozuje tzv. blog. Blog je internetová stránka (aplikace) s redakčním systémem, na kterou se umísťují články, obrázky, videa a další obsah. Bloggeři píší jak na všeobecná témata ze života, tak se mohou specializovat na určitý obor (např....

Lubomír Lipský

Lubomír Lipský byl proslulý český divadelní a filmový herec a také komik. Lipský se narodil v Pelhřimově do rodiny kavárníka a vedoucího ochotnického souboru Rieger. Od mala se učil hrát na klavír, na střední škole na saxofon (později hrál i v jazzovém orchestru) a na pozoun....

Revmatolog

Revmatolog je lékař se specializací v oboru revmatologie. Věnuje se diagnostice a léčbě nemocí pohybového aparátu. Revmatická onemocnění postihují především klouby a kosti, ale i vazy a šlachy atp. Obvykle se jedná o dlouhodobé nemoci, které se plíživě zhoršují. Jsou doprovázeny...

Reklama